טיול בברצלונה

רוצים לצאת לטיול בברצלונה? בטח אתם שואלים את עצמכם כמה שאלות חשובות כמו למשל כמה החופשה אמורה לעלות או כמה הטיסה עצמה עולה. הנושא הפיננסי של טיול בברצלונה חשוב מאוד מכיוון שבסופו של דבר מדובר על אחד היעדים הכי יקרים שיש באירופה ובכלל. הנה כמה תשובות.

כמה עולה טיול בברצלונה?

קשה לדבר על הסכום שיעלה לכם לטייל בברצלונה כי הוא משתנה מאוד. יש אנשים שיטיילו בברצלונה ויבזבזו במשך שבוע עשר אלף שקלים ויש אנשים שיטיילו חודש ויבזבזו קצת יותר. יש אנשים שיטיילו כשהם ישנים אצל חברים שהם מכירים או הכיור בטיולים קודמים ויש אנשים שיחליטו לישון במלונות הכי יקרים שיש. אי אפשר לדבר על סכום ממוצע אך קחו בחשבון שמדובר על יעד יקר שהשהות בה תעלה לכם לפחות 40 יורו ללילה לשינה ממוצעת וארוחה זולה בה תהיה 10 יורו פחות או יותר.

כמה עולה טיסה לברצלונה?

טיסה לברצלונה היא הקנייה שתפתח את הטיול. אחרי שתרכשו את הטיסה תוכלו לשריין את מקומות הלינה וכך למעשה תוכלו להבין כבר פחות או יותר כמה הולך לעלות לכם הטיול, בלי כמובן הבזבוזים שהם חלק גדול מהוצאות. טיסה לברצלונה יכולה לעלות 300 יורו אך יש סיכוי שהיא תהיה גם יקרה יותר. טיסה זולה תעלה לכם 200 יורו בממוצע אך קשה מאוד להשיג אותה. אם אתם רוצים לחסוך בעלויות הטיסה תרכשו אותה כמה שיותר זמן מראש.

כיצד נחסוך בעלויות הטיול?

אם אתם רוצים לחסוך בעלויות הטיול בברצלונה אתם צריכים להתחיל לחסוך בשלב מוקדם ובכל פרמטר. אל תרכשו את הטיסה ברגע האחרון, תרכשו אותה מספיק זמן מראש כדי שתוכלו לקבל מחיר אטרקטיבי. אם אתם רוצים לחסוך בעלויות הטיול אתם יכולים לאכול במסעדות מקומיות שיהיו הרבה פחות יקרות ממסעדות תיירותיות.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *