טיול בפירנאים

טיול שמשלב כל מה שתחלמו עליו

טיול בפירנאים משלב הכול: הוא משלב רומנטיקה, שכן מדובר על אחד המקומות הכי יפים שיש לאירופה להציע, הוא כולל גם מסלולי הליכה למי שאוהב להרוויח בזיעת אפו את הנופים המדהימים, הוא גם מתאים לאנשים שאוהבים טבע אך לא מסוגלים לבצע פעילות מאומצת, שיוכלו לבחור טיול ג’יפים או נקודות תצפית, וגם לצלמים לתמונות שיהוו זיכרון מתוק. טיול בפירנאים נמצא גם ממש קרוב אלינו באירופה הקרובה, בין צרפת וספרד, שתיים מהמדינות המתויירות ביותר בעולם.

טבע שיעצור לכם את הנשימה

הטבע בפירנאים ללא ספק ישאיר אתכם פעורי פה. מדובר על אחד מרכסי ההרים המרשימים ביותר בעולם, ולא סתם טיול בפירנאים הוא טיול חובה לכל אחד לפחות פעם בחיים. ההרים, שמתנשאים עד לגובה של 3400 מטרים וחוצצים את הגבולות של צרפת וספרד, מהווים מוקד תיירות מכל העולם ולא רק מאירופה. טיול בפירנאים מספק שלל אטרקציות מכול הסוגים.

הכפרים עוד יפתיעו אתכם

מקומות היסטוריים עם אתרי מורשת שיספרו לכם את הסיפור המעניין של המקום, יהיה לא פחות יפה מהטבע. תוכלו ליהנות מאטרקציות רבות כמו אומגות, רפטינג ותצפיות משוגעות. בפירנאים ניתן לבקר בכפרים רבים ששוכנים באוזר. הכפרים ייתנו לכם הצצה לחיים כפריים, בהם הנהר והירוק שמסביב מבססים את החיים עצמם. אל תוותרו על חוויות אלו גם אם בקצרים במקומות עם תיירים רבים שלא נראים לכם אותנטיים במיוחד.

תגיעו עם ציוד מתאים לטיול

חוויה בטיול בפירנאים יכולה להיהרס אם לא מתכוננים היטב, בעיקר בכל מה שקשור לציוד. נעלי שטח, ביגוד מתאים שכולל ביגוד תרמי ללילות קרים וחולצות מנדפות זיעה לשמש של הצהריים, כובע ותרמיל מתאים לסוג הטיול וזו רק רשימה קצרה שתצטרכו לקחת בחשבון לפני טיול כזה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *