טיול משפחות לפירנאים – מאורגן או לא מאורגן?

טיול משפחות מאורגן לפירנאים

טיול משפחות לפירנאים הוא אחד הטיולים הכי מהנים שיש. אפשר להגיע לפירנאים בתור מטיילים עצמאיים אך למעשה אין כל סיבה לעשות את זה כאשר יש לכם את האפשרות לצאת בטיול מאורגן שיהיה הרבה יותר נוח וממש לא יותר יקר. גם אם המחיר יהיה יקר יותר הפער לא יהיה גדול וגם ככה הוא לא יהיה רלוונטי כאשר תבינו כמה זמן נחסך לכם. יש לא מעט אנשים שחושבים שטיסה אל טיול משפחות לפירנאים לא יהיה טוב שהוא מאורגן אך תזכרו שבטיול כזה יש לכם מדריך צמוד, הסעות קבועות, אותה קבוצה יוצאת לכל המסלולים וכמובן כולם מישראל.

מה היתרונות של טיול עצמאי?

טיול מאורגן מכיל עוד יתרונות רבים כמו למשל עוד ילדים שיהיו בקבוצה אתכם שיהיו חברים של הילדים שלכם, סוגרים את הכל מהארץ, הדרכה בעברית וכן הלאה. עם זאת יש גם יתרונות למטיילים עצמאיים טיול עצמאי לא מוגדר בגבולות ולמרות שהילדים מתישהו יצטרכו לחזור ללמוד בסוף החופשה אתם יכולים להאריך אותה בכמה ימים או לקצר אותה מתי שאתם רוצים. כמו כן אתם אלו שקובעים לעצמכם את לוח הזמנים כך שבסופו של דבר יש לכם יתרון משמעותי.

מה יכול להשפיע על ההחלטה?

יש אנשים שיחליט לצאת לטיול משפחות לפירנאים בצורה מאורגנת עם סוכנות מסודרת ויש כאלו שיחליטו להגיע לשם ולטייל לבדם. מה שיכול להשפיע מאוד על הבחירה הוא מספר הטיולים שכבר עשיתם לשם. אם כבר הייתם בפירנאים בטיול מאורגן או לבד, אתם כנראה כבר מכירים את המקום ומבינים מה צריך לקרות. גם התקציב שלכם יכול להשפיע על ההחלטה וכמובן כמות הילדים, והגיל שלהם. לא תמיד יציאה לטיול עצמאי עם 4 ילדים זה רעיון טוב.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *