לינה בדרום

ללינה בדרום יש מספר רב של יתרונות משמעותיים שכל ישראלי צריך להכיר. במאמר זה נציג כמה מהם, כך שבפעם הבאה שתאם מחפשים מקום נחמד לצאת אליו לחופשה או לטייל בארץ ישראל, כבר תדעו לאן להגיע.

לראות את הכוכבים כמו שמעולם לא ראיתם

אם אתם רוצים לראות את הכוכבים כמו שמעולם לא חשבתם שתראו אותם מהמדינה הקטנה והמוארת שלנו, אם תגיעו לדרום אתם תקבלו בדיוק את מה שאתם רוצים. הנגב הוא אחד מהמקומות הכי טובים לראות את הכוכבים ויש מקומות חשוכים מאוד, כאשר החל ממצפה רמון ועד אתרי קמפינג באמצע המדבר תוכלו לראות את הכוכבים בשיאם. כמובן שיש מקומות חשוכים יותר אך הם ידרשו מכם לינה בדרום באוהל וזה כבר מקום לשיקולים שלכם.

לצאת לחופשה בעלויות נמוכות יותר

עוד יתרון גדול של לינה בדרום על פני לינה בכל מקום אחר בארץ הן העלויות. דרום הארץ אמנם רחוק מהכול אך בגלל זה הוא גם הרבה יותר זול. לינה בדרום יכולה לעלות לכם בין 50 שקלים ללילה ועד 300 שקלים בלילה כאשר ב-300 שקלים תוכלו לקבל חדר במלון קטן, לא הכי יקר אך מפנק במיוחד.

להתרשם מהנוף המדברי של המדינה

באופן כללי אי אפשר לדבר על יתרונות של לינה בדרום בלי לציין את הנוף המדברי. הנוף המדברי יכול להיות קסום עד כדי כך שתתאהבו ולא תרצו ללכת עד שתהיו באמת חייבים. מי שחושב שבנגב יש רק כמה צבעים ובגלל זה לא שווה לראות אותו כי הוא לא מגוון, יגלה מהר מאוד שהוא טועה. הנוף המדברי יכול להיות מסקרן אפילו בטיולים קצרים בלי להיכנס למסלולי הטיולים העמוקים והקשים יותר, ויש כמה נקודות תצפית שישאירו אתכם פעורי פה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *